Läbivaatust moororsõidukijuhi tervisetõendi väljastamiseks teeme ainult Karulaugu Tervisekeskuse nimistutesse kuuluvatele isikutele.

Enne vastuvõtule tulemist täitke ära tervisedeklaratsioon ja allkirjastage see digitaalselt. Seda saate täita patsiendiportaalis www.digilugu.ee (deklaratsiooni täitmiseks tuleb lehele siseneda id-kaardi või mobiil-id abil).
Tekkivate küsimuste või tehniliste probleemide korral pöörduge Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse kasutajatoe poole telefonil +372 794 3943 (7.00-22.00) või elektronposti aadressil abi@tehik.ee.

Peale tervisedeklaratsiooni täitmist tuleb registreeruda pereõe vastuvõtule, kes teostab tervisetõendi saamiseks vajaliku läbivaatuse.  Tõendi vormistamine on tasuline.

Mootorsõidukijuhi tervisetõendi taotlemisel peab vastuvõtul kaasas olema isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart), juhtimise ajal kasutatavad abivahendid (prillid, kontaktläätsed, kuulmisaparaat jms). Tervisekontrolli tulles palume olla söömata vähemalt 2h. 

Digitaalne mootorsõidukijuhi tervisetõend väljastatakse vastavalt läbivaatuse tulemustele ning vajadusel suunatakse ka lisauuringutele. Kui uuringute ja varasema anamneesi põhjal on mootorsõidukijuhi tervisetõendi väljastamine vastunäidustatud, siis läbivaatuse eest tasutud summat ei tagastata.

Kindlustamata isikud peavad tasuma ise ka vajalike lisauuringute eest.